Personel ve Gemi Yönetimi

Personel ve Gemi Yönetimi

Personel yönetimi ve amacı; uygun kriterler ile personel seçiminden sonra, gideceği gemi türüne ve çalışacağı departmana uygun olarak uluslararası kurallar ve armatör isteklerine uygun yetkin eğitimlerin verilmesi ve eğitim esnasında teknolojik tüm imkanların kullanılmasıdır.

Müşteri taleplerine istinaden, yetkin personelin yeni inşaa gemiler için hazırlanması ve gönderilmesi, şirket için tersane site-team ekibinin oluşturulması ve oluşturulan site-team ekibinin yönetiminin yapılması hizmetlerimizin arasındadır.

Gemiler için aynı zamanda yetkin enspektörlük kadrosu ile teknik yönetim hizmetlerinin verilmesi ve teknik yönetimin oluşturulması ile ekonomik bakım-tutum ile sevk ve idarelerinin sağlanması gerçekleştirilmektedir.

Sahip olduğumuz Uluslararası Sertifikasyon ile birlikte Denizcilik ve gemi işletmesi ile ilgili tüm kurallara uyum, yetkin bir ofis takımı vasıtasıyla sağlanmaktadır.

KISACA KARUNA

Karuna Gemi İşletmeciliği, MLC sertifikasina sahip bir gemi işletme firmasıdır. Başlıca faaliyetlerimiz gemi sahiplerine ve denizcilik firmalarına personel ve teknik gemi yönetimi hizmetleri vermek ve gemi operasyonlarını yürütmektir.

BİZE ULAŞIN
Trump Towers, Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Kule:2 Kat:18 ŞİŞLİ - Istanbul / Turkey
+90 212 306 31 91
+90 212 306 31 01
info@karunaship.com
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için posta listemize kaydolun ...
Facebook Linkedin twitter
Tüm Hakları Saklıdır 2018 Karuna