Kurumsal

“Karuna Gemi İşletmeciliği”, MLC sertifikasına sahip, bağımsız bir gemi işletmeciliği firmasıdır.

Başlıca faaliyetlerimiz; Gemi sahiplerine Personel ve Teknik gemi yönetimi hizmetleri vermek ve tüm gemi operasyonlarını yürütmektir. Gemi adamları için başta Gaz Tankerleri-Kuru Yük ve Petrol Tankeri gemilerinde olmak üzere tüm gemi tiplerinde, en prestijli armatör ve işletmelerin bir parçası olacak şekilde kariyer planı oluşturmaktayız. Tüm personelimizin kendilerini en iyi şekilde geliştireceği, eğiteceği ve en uygun şartlarda çalışarak uluslarası bir takımın parçası olacağı çalışma şartlarını oluşturmaktayız.

Personelimiz armatör taleplerine ve gemi tipine uygun şekilde seçilip, ofisimizde, gerekli eğitimlerden geçirildikten sonra, gemiye katılır. Tüm eğitimler, şirket ISM ve planlı bakımına uygun olarak verilmektedir. Sürekli öğrenme ve sürekli gelişim ana prensibimizdir.Karuna Gemi İşletmeciliği olarak politikamız; gemileri emniyetli ve verimli bir şekilde, gemi sahibi / bayrak devleti / klas / kiraci ve ISM gerekleri doğrultusunda yönetmektir.

VİZYONUMUZVİZYONUMUZ

Armatörlerin ve denizcilik firmalarının, güven duyduğu, konusunda uzman, bir çözüm ortağı olmak.


MİSYONUMUZMİSYONUMUZ

İş ortaklarımız ve müşterilerimize, kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunarak, amaçlarına hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak.

KISACA KARUNA

Karuna Gemi İşletmeciliği, MLC sertifikasina sahip bir gemi işletme firmasıdır. Başlıca faaliyetlerimiz gemi sahiplerine ve denizcilik firmalarına personel ve teknik gemi yönetimi hizmetleri vermek ve gemi operasyonlarını yürütmektir.

BİZE ULAŞIN
Trump Towers, Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Kule:2 Kat:18 ŞİŞLİ - Istanbul / Turkey
+90 212 306 31 91
+90 212 306 31 01
info@karunaship.com
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için posta listemize kaydolun ...
Facebook Linkedin twitter
Tüm Hakları Saklıdır 2018 Karuna